Pakabinamos lubos

Pakabinamų lubų tipai

Priklausomai nuo mineralinio pluošto modulių charakteristikų iš šios medžiagos pagamintos kabamosios lubos skirstomos į:

Universalias;

Drėgmei atsparias;

Akustines;

Higieniškas;

Ekonominės klasės;

Dekoratyviąsias.

Skirtingų lubų tipų naudojimo ypatumai

Universalios lubos pasižymi įvairiapusėmis savybėmis, tad tokias lubas galima naudoti bet kokioms patalpoms įrengti. Universalios lubos turi akustinių ir higieninių savybių, yra atsparios drėgmei, smūgiams ir numatytos ilgam eksploatavimo laikui.

Drėgmei atsparios mineralinio pluošto lubos naudojamos patalpų, kuriose būna didelė drėgmė bei staigūs temperatūros svyravimai, apdailai: baseinams, saunoms, skalbykloms, gamybinėms patalpoms. Dėl didelio plokščių tankio tokios lubos išlaiko savo formą net drėgmei siekiant iki 95 %.

Akustinės kabamosios lubos naudojamos, kai norima užkirsti kelią pašalinių garsų skverbimuisi į patalpas arba nuo triukšmo apsaugoti gretimas patalpas. Akustinės kabamosios lubos yra plačiai naudojamos įrengiant garso izoliaciją parduotuvėse, sporto salėse, žaidimo kambariuose, baseinuose, vandens parkuose. Tokios lubos sumažina aido efektą, tad yra nepakeičiamos mokyklų klasėse, auditorijose, konferencijų salėse.

Higieniškos lubos skirtos patalpoms, kurioms keliami aukšti higienos reikalavimai, pavyzdžiui, sveikatos priežiūros ir maisto pramonės įstaigoms. Lubų plokštės turi dangą, užkertančią kelią bakterijų dauginimuisi, yra aukštesnio atsparumo drėgmės, riebalų, chloro garų poveikiui.

Ekonominės klasės mineralinio pluošto lubos yra puiki ir nebrangi šiuolaikiško patalpų apipavidalinimo priemonė. Konstrukcijos pasižymi priimtinomis tvirtumo, ilgaamžiškumo, atsparumo drėgmei ir garso sugėrimo charakteristikomis. Mineralinio pluošto plokščių yra kelių rūšių, tad lengvai galima parinkti lubas skirtingo dizaino patalpoms.

Dekoratyviosios lubos naudojamos išskirtiniam patalpų apipavidalinimui: įstaigoms, restoranams, viešbučiams, prekybos salėms. Turtinga spalvų gama ir platus lubų plokščių struktūros diapazonas sudaro puikias galimybes įgyvendinti sudėtingus dizaino projektus.

Apie pakabinamas lubas

Pakabinamos lubos yra montuojamos tiek individualiuose būstuose, tiek viešosiose įstaigose. Tokių lubų plokštės yra gaminamos iš įvairių medžiagų: medžio, gipso, mineralinio pluošto, aliuminio ir plieno. Ant plieno profilių pakabinamos lubos neužima daug laiko, nes yra lengviausiai montuojamos. Plieno ir aliuminio lubos yra ekologiškos, lengvai valomos ir nesunkiai permontuojamos.

Jei norite geromis garso izoliavimo savybėmis pasižyminčių pakabinamų lubų, mes Jums įrengsime mineralinio pluošto lubas. Akustinėmis vadinamos mineralinės pakabinamos lubos itin pasižymi savo ekologiškumu, atsparumu drėgmei ir ugniai. Jos yra paprastai montuojamos, nebrangios, nedidelio svorio ir gerai izoliuoja šilumą.

Mūsų įmonė, atsižvelgusi į kliento norus ir pageidavimus, parinks tinkamiausias pakabinamas lubas. Mes padėsime išsirinkti norimą dizainą, įmontuosime patikusius šviestuvus ir suteiksime namams ar biurui jaukumą.