Paslaugos

Gipso kartono plokščių montavimas

Gipso kartonas – paprastai montuojama statybinė medžiaga. Jis susideda iš apie 93 proc. gipso, apie 6 proc. popieriaus ir apie 1 proc. armavimo medžiagų. Mes teikiama visas gipso kartono montavimo paslaugas: žymime ir konstruojame pertvaras, jas užpildome ir dengiame gipso kartono plokštėmis.

Pakabinamų lubų montavimas

Pakabinamos lubos – puikiausiais sprendimas tiems, kurie nori greitai ir pigiai suteikti savo patalpoms originalumą bei paslėpti lubų trūkumus ir defektus. Atliekame visus pakabinamų lubų montavimo darbus. Montuojame mineralinio pluošto, mineralinės vatos, metalines, medines bei gipsines pakabinamas lubas ir jų konstrukcijas.

Tinkuojami fasadai ir jų sistemų montavimas

Montuojame tinkuojamų fasadų sistemas. Keičiame atitinkamas pastato konstrukcijų detales, pašaliname pastato pažeidimus; paruošiame pagrindą; sumontuojame cokolio profilius; klijuojame apšiltinimo plokštes; priklausomai nuo sistemos ir pagrindo papildomai tvirtiname smeigėmis; klijuojame armavimo sluoksnį; gruntuojame; dedame apdailinį struktūrinį tinką arba klijuojame kitokias apdailas.